Hakkımızda
Ana sayfa > Hakkımızda

Emetron Güvenlik Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti, kurulduğu ilk günden bu yana sunduğu çözümleri ve güçlü hizmet kabiliyeti sayesinde sektörün güvenilir dinamik kuruluşu olmaya devam etmektedir. Her kurumun ihtiyaçlarını titizlikle analiz ederek, o kurumun gereksinimlerine en uygun çözümleri sunuyoruz.

Emetron Güvenlik Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti olarak, Kamera Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Diafon Sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri, Personel Devam Kontrol Sistemleri, Turnike Geçiş Sistemleri, Araç Takip Sistemleri ve Araç Kamera Sistemleri, Kurulum, Teknik Servis Hizmetlerini sunmaktayız.

Konusunda uzman kadromuz ve alt yapımız ile karşılaşılan problemlere en uygun çözüm yolları ve alternatiflere karşılarken hizmet kalitesinden asla taviz vermiyoruz.

Bugün dünden daha güçlüyüz. Bugün daha çok proje üretiyoruz, çünkü yarınlar bu günün çalışmaları ile ayakta olacak, bunu biliyoruz.

 
Emetron © Tüm hakları saklıdır. Ana sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Referanslarımızdan Bazıları | İletişim Mersin web tasarım